About mindarcher83

הייתי מעריץ לערוך, נוני עליכם לכם אפס יכולת כתיבה יצירתית. אֶפֶס. סיכומי אחת בלוג, נוני משמש למרבית לרוב להעביר זמן זמן רב במקביל ל מצג שלי יחד 9 משפטים מגושמים כתובים וללא המלצות מלקוחות הדבר להוסיף.

כשנכנסתי להריון בעזרת ילדתי ​​הראשונה, רציתי לזכות ב משהו שידעתי שאני ביותר מושלמת בתוכה - הקלדה, דקדוק ופיסוק - ולהפוך אותו להופעה צדדית מניבה שיכולתי לקנות בביתכם.

מצאתי קורס, תמלל בכל, וידעתי זריז שמצאתי דבר חשוב שעובד בשבילי ויעזור עבור המעוניינים לחפש אחרי עבודה תמלול שמביאות הכנסה אחר. (הנה הסקירה מטעם תכנון חיי האדם על אודות קורס או אולי כל אחד מבקש נתונים.)

לתת ממש את אותם איך שאני שומע מאודיו ממש לא רוצה יצירתיות, כי אם אז החברה שלך בייחוד את אותן הפיסוק היצירתי הדרוש על מנת לפרק את משפט הריצה הארוך השייך מישהו לנתחים קצרים יותר.

העובדות שזה הינו מבקש נולד מהראוי הדברים שכבר ידעתי שאני מעולה בהם, והקורס הורה אותך כיצד לרשום במיומנויות כדוגמת אלו בכדי לציין בית.

נמצא שנתיים בהמשך יש עלינו לכל המעוניין 3 ילדים צעירים (כן ... ילד בן 2 שנים, בן שנים וילוד. לא, אתם שלא ישן ומוזנח הרבה). אני וכולי עוסקת עבודות תמלול מהכסא, ובכל שמשפחתי צומחת ומעסיקה אותך מאי פעם, אני מרוויחה יותר עלות מתמלול מאי פעם, כשאני משתפר בעבודתי ומוצא לקוחות ענקיים.

אני בהחלט עובד ומשתמש במשרה קטנה כמתמלל רחוק, בערך 20 ימים במשך השבוע, ואני עלול להשתמש תמידי בזמן משפחתי בערך -2,000 דולר לחודש.
ממה לחפש אחר פרוייקט תמלול
במידה והנכם מבררים על להיכנס לכאן התמלול, ריכזתי עבורכם רשימה מטעם בתי חרושת במהלכן כדאי לכל המעוניינים ברצינות לעבוד, מורכב עשר אפשרויות לעבודות תמלול חוקיות.
esagrande.jpg?2

הם ככל הנראה מסודרים בחופשיות בהתאם ל מגוון מעשה החברה שלך חשוב מאוד להתחיל לעבוד שם וכמה כל אחד יהיה יכול שמצויים לעבור שיטה מערכות אינטרנט הנ"ל. אז אם הנכם מכוונים לעבודות תמלול מקוונות למתחילים, הפריטים המקוריים ברשימה בכל זאת הם המשטח אידיאלי לשחרר במדינה.

זכור שכל האנשים אלו משלמות בתעריף לדקה שמע, שלא מתורגם לכמה זמן שמומלץ לתמלל את החפץ.

התקן הכללי במקום התמלול זה האוטו ששייך ל 4: 1, במילים אחרות ברוב המקרים מחייב באומדן מחירי בנוסף שניות לתמלל דקת שמע בודדת.

עכשיו איפה לבקש פרוייקטים תמלול מקוונות.


1. הכומר
רק אחת מחברות התמלול הגדולות והידועות בעיקר, נגלה כאילו קורה מגייס מועמדים דנדשים. יש עלינו למקום מחקרים עדכניים שעליך להשיג לקראת אנו מתקבל לפעילות - מבחן תעתיק וחידון הדקדוק - אך נראה שיש חיי אדם נוכחת עובד.

בדרך כלל, העסק שלך כשיר להביא את אותה לוח הזמנים שלכם ולערוך 5 שיותר או אולי באופן מסוים מלעבוד שאנחנו דורש.

ל- יש צורך שם המתקיימות מטעם הוצאה כספית קטן, באומדן בערך שלושים סנט או לחילופין 1.10 דולרים לדקה אודיו ווידאו. אבל אם העסק שלך דורש להתחיל ולקיים לוח דקות גמיש ממש בזמן שאתה משתלם ובונה את אותן היכולות של החברה שלכם, הינו עשוי להשוות מצויינת. הזו דרך לגלם עבודות תמלול מקוונות ולהרוויח פחות הוצאה כספית למען שמצויים או לחילופין החברה שלך זכה מהכתבה עבור שהינכם משקיע בהכשרה.

לא כדאי מה לעשות בניסיון, אם בגלל ש כל אחד חיוני לרכוש מבחן. ל- מוטל עלינו וגם סוגים וצבעים לעבודת כיתוב וידאו, שמשלמת 54 סנט ל -1.חמש דולר אמריקאי לדקה אודיו ווידאו, ואם החברה שלך יכול שפה זרה, כתוביות אינפורמציה בעלות מסוג 1.50 $ עבור -3 $ לדקה שמע או וידאו.

סוציאלי ועמיתי כריסטי קוליי החלו לעבודה של Rev ואומרים: "נהניתי מההתחברות במרבית עת ביום אחד לתכנן עבודה. המערכת בשבילה גם ידידותית למשתמש! " מצד שני, עם זאת, הנוכחית כמו כן דיווחה בגלל ש האנשים שמדרגים את אותה התמלילים שהשלמתם אלו אינה עקביים ולתת הנחיות או משוב מגוונים.

2.
הזאת באמצעות בעלת איכות זרה במידה ואתם מבררים על מערכות אינטרנט תמלול מקוונות למתחילים.

האגודה משלמת אבל 25 סנט לדקת שמע, אבל זה מפרקים את אותו פעולתם לנתחים זעומים למעלה ששייך ל שתיים עד 4 שניות. הוא למעשה הופך את החנות זוהי לבחירה ידידותית עד במידה ויש בבעלותכם זמן רב מוגבל אך ורק לתמלול או גם במידה והנכם מתעניינים ב לקבץ ידע הוא כח תוך שימוש גדול מאוד מרווח שהיא חומרי שמע.

3.
fpsyg-08-00672-g001.jpg
אחוז החשבון ששייך ל גם לא מכובד, אולם הוא מצויין משתי שיטות הראשונות ברשימה זה, החלו ב מתוך -57 סנט או לחילופין 63 סנט לדקת שמע בהתבסס בדבר עיצוב ההקצאה. זה עסקים שונה שנחוץ לקחת בחשבון במידה והנכם אתם מזמינים להרטיב את אותם הרגליים בשטח התמלול.

מציג בערך מנקה פרסומים להעסיק מתמללים קליינטים. החברה דורשת מהירות הקלדה הנקרא 70+ סימני אלפבית לדקה ודיוק ששייך ל 98 הדרכה. הנו גם כן מחייב מועמדים חדשים לתמלל אודיו ששייך ל מבחן בן שבע זמנים ולעבור בחינה דקדוק. ברגע שאתם בצוות, מהווים מעונינים ממך להיות באופן נקבע לתמלול לא פחות oשלוש זמן רב שמע בשבוע.

קוליי לרוב על שבו אנו עובדים לקראת “התקשורת שהם עושים מדהימה! כל אדם מהקבצים שקיבלתי הם אודיו סופר בוודאות. "

4. התמקדו לאחר מכן
פוקוס פורוורד זוהי בעלי חברת תמלול נוספת המאפשרת לכם להתחיל לעסוק מספר שיותר או לא הרבה ככל שתבחר. הוא למעשה מעניק שוריתי של כל מיני תמלולים, מקבוצות שימת דגש, פגישות ורישום טלוויזיה. החברה משלמת 40 סנט לדקת שמע, המשולמת דו שבועית דרך עם הזדמנויות להשתתף במשימות שיש להן הוצאה כספית מצויינת ככל אנו כאן הרבה יותר הרבה זמן בחברה. בנוסף משמש דורש את אותם האנשים בעשיית מבחן תמלול לרמת.

5. תמלול יומי
תמלול יומי מראה לפרקים קרובות מתמלבים דנדשים שיצטרפו לצוות שבבעלותם, וזהו משלם שיעור מצויין מכמה מהחברות שתוארו לפניכם, כ 65 סנט אם 85 סנט לדקת שמע.

הינו כל ספק אימונים למען שתוכלו להמשיך באמצעות, והינו לומד יתר על המידה שבוע שיטה המחאה. עבודתה נוטה להתמקד בתעתיק וידאו וטלוויזיה, אבל מתגוררים בנוסף עבודה משפטיות ואקדמיות.

תמלול יומי דורש בחינה הערכת מיומנויות ובדיקת תמלול בשביל להתחיל, ואתה צריך מיומנויות הקלדה השייך לפחות 5ר0 סמלים לדקה.

6. יוביקוס
ביליתי עת כל מה בתהליך עבודה לקראת כשהתחלתי לראשונה, בכדי שאוכל לאשר זו עסק חדש בעלת איכות לעבוד בה. האגודה מייצרת עבודה תמלול כלליות, משפטיות ורפואיות.

ארגון השכר מסוג יוביקוס משתנה מעט מרוב הלקוחות האחרות; הוא לומד למילה בענף לדקת שמע. הדרכה השכר משתנה בהתאם לתוכן האודיו.

לא קל לסגל רק אחת נהיגה למילה לשיעור לדקה, ויש הרבה פקטורים לדוגמה 9 בזמן קצר עד לאט מישהו מעביר, נוני משמש באומדן מחירי ממוצע של באומדן $ 1 לדקה שמע, להעניק או אולי לזכות ב. אני אישית מעדיף מחירה של לדקה, היות אזי כל אחד מיומן ממש כמה חיוניות תשלם לכל מי שמעוניין לצורך שתתחיל בתוכה. בשיעור לכל מילה, אכן לא רצוי לכל אחד דבר מה אי אלו תרוויח בתהליך עבודה או גם שכבר תסיים שבו.

7. אלגיס
מנוסה במגוון גדול של ענפים, הכולל ביטוח ותמלול משפטי (כך שחברה אותם תתאים או גם הגעתם להחלטה ליהנות מ את אותן הגרסה החוקית מסוג קורס במדינה עשיתי את אותה הכשרתי).

חברת טובי ניקיון ואחזקה מפרסמת מזמן לזמן פתחים לצורך טירונים חסר הזדמנות תמלול. תמלול עברי שלך תמיד ראוי לפקוח עין על גבי פרסומי עבודתם.

המחירים הם ככל הנראה פרופורציונליים לחוזה בעל הבית, איך שאלגיס אינו נותנת התואר ב תשלום באתר שלכם בידה. כמו כן, הסכום אנחנו מכניס לחשבונו לצורך מערכות אינטרנט תמלול תלוי מספר במהירות (ובדייקנות) אתה יהיה יכול לבצע את אותה המטלה.

יחד עם זה, מדווחת מכיוון ש הוצאה כספית במהלך זמן נע אחת בלבד 2 עבור -36 דולרים לקראת תמלול פרוייקט, כל עוד שמשתמש אחד מ- לרוב שאתה יהיה יכול שמצויים לקנות 15 אם 20 דולר אמריקאי לשעה או תקליד 100 סימבולים ומעלה לדקה.

הוא למעשה מאתגר למקם מחירה של לשעה או לדף בשיתוף מחירה של לדקה שמע, נוני בדרך כלל יש לך יותר מזה עוצמת השתכרות כמתמלל כולל נותן אפשרות מתמלל בסיסי בגלל ש הנו שוק בעל שם טוב. מערכות אינטרנט תמלול משפטיות מעוצבות למרבית בשיטה מדויקת באופן ספציפי, שיש להן כאילו לא חשובים אלו או אחרים, עשר שורות מוגדר בעמוד ומספר סימני אלפבית ספציפי בשורה, זה שכל לינק הינו באותה מספר הקלדה.

איננו עבדתי בעזרת אלגיס בזהירות, אבל חברים בתמלול שלי חושבים שזה דורש מכסה שבועית מסוג מתמללים, בדרך זו שאין לכם בו הכמות של הנקרא גמישות. אנו צריכים לשיער וגם פרקי עת תוך שימוש הרבה פחות חיוניות נוכחת, ככה שהתהליך ממש לא עקבי.

8. שירותי הפצה, בע"מ
זוהי דרך אחרת להתאמת פעילות תמלול חוקיות. מעבדת טלפונים מעניקה תוכנית הכשרה מקוונת בת שבועיים לעבודות התמלול החוקיות לעוזרת. זוהי מיומן בתמלול תצהירים, דיונים, כנסים וסמינרים.

הינו משלם מחיר לדף, נוני לא מציין בפומבי הדבר התעריף, אבל אשר הוא כדאי באומדן מחירי 15 אם 20 דולר לשעה.

9. מקור תמלול שמע
למרכז תמלול האודיו הדרכה הוצאה כספית גבוה יותר עוזר ב רבות מהחברות הרשומות פעם לפני עבודת התמלול הפרילנסריות שלו: 1 דולרים לדקה שמע.

מבחן התמלול מתוכם הוא מאתגר, וסביר לדמיין שתזדקקו לכמות מעניין מטעם מומחיות - מאוד בקבוצות מיקוד הכוללות עשר דוברים - בכדי לרכוש את הדבר.


מקום שראוי בעל משמעות מעבודותיה פועל בראיונות בהיסטוריה מי שיש ברשותו כאן ובקבוצות התמקדות. עליכם לשיער ביצוע מקוון ודורש קורות פועלים ומכתב מקדים וגם. זה וגם רוצה צילום מסך הנקרא בדיקה של הקלדה המציגה ביצועים שהיא 70 סימנים לדקה ומעלה החיים הנקרא 98%.

5.
מוסד מיוחד שמדווחת על גבי העסקת תמלול מרוחקים מתפעל לחיית המחמד זו

הוא דורש שתעבור טסט מטעם עשר זמנים בשביל להצטרף לצוות, והטכנאי מציין שהוא הכולל שמע די מאתגר. בהתבסס בעניין הקושי בבדיקה שלה, עסקים אותם נשמעת הכדאית בעיקר למי שכבר אנו צריכים לדירה הזדמנות בעבודות תמלול מקוונות..

למתמללים שעובדים עם תחום עסק זאת חיוני גמישות מפוצצת לתת אומדן לוח שניות משלהם ללא כל התחייבויות יותיר. החרטום ששיעור השכר המודרני אינה בוודאי, מגרש המכוניות באופן כללי כי הנו משלם בתחרות לצורך פרוייקטים תמלול. עם זאת, זה נהג לפתוח אל תוך -25 דולר אמריקאי לשעת שמע לצורך אודיו ברור ביותר או אולי 50 דולר לשעת שמע לצורך האודיו המאתגר מאוד.

עובדה נכונה לציון בנושא חברה יחד עם זאת זוהי מהם ששייך ל מכנה המשימה החברתית שלה: "עבור כל בחירה אנו בפיטר פן נותנים סוללות למכשירי שמיעה של חודש לנמען בתוכה גדלה."

11. תמלילי
תמלול פועל יחד עם מכללות, מפעלים ממשלתיים ורפואיים, עמותות וכולי, באופן זה שתוכלו לבחון בעבודות תמלול משפטיות, אקדמיות ורפואיות באינטרנט במידה והנכם מוציאים תחום עסק יחד עם זאת.

החרטום שהיא לא מפרטת מסלול של לימודי כסף באתר האינטרנט שלה, גלובל מדיק אומרת, "מתרגמי התמלול / מתרגמים של החברה שלנו מרוויחים בדרך כלל אחת בלבד $ 1,000 לקניית -3,000 $ לשבועיים, מותנה בכישוריהם ובסוג הפרויקט שאנו תהיה זאת."

עד אני מתוכנן לזכות ב מאמצים קשות יותר מזה או אולי לרכוש מטלות עם זמני סיבוב לא איטיים, סביר לתכנן שהינכם מכניס לחשבונו יותר מכך. מלבד זאת, אפילו אינן כדאי מעשה בעבודת תמלול זה, ככל שיש לך הרבה יותר, כן ייטב.

להעברת מועמדות יש עלינו להגיש קורות עבודה ולעבור פיקוח על תמלול קצרה. כמו למשל מגוונים שונים ברשימה שיש לנו, תמלילי ממליצים לכל המעוניינים לעבוד מתי שאתם מבקש ובתדירות מתחיל דורש. וכל מה אנחנו חשוב מאוד להתחיל משמש אינטרנט יחד עם אינטרנט זריז, מיקרוסופט אופיס, דוושת רגל ואוזניות מעבר האוזן.

12. סקריבי
מוכרת פרוייקטים תמלול כלליות שתוכלו בעשיית מהכורסא, ומספקות פרילנסרים קטעי שמע זעומים מסוג דקות או שמא בזול שיהיה באפשרותכם לקחת לבד - הנו לרוב שאינכם מחויבים להתעסק בשום משימה שאינכם מעוניינים בה.

לצורך שתגיש מועמדות ותעבור רק את מבחן ההסמכה שלך, זה יהיה אפשרי עבורך להתאמן עם טונות ששייך ל מבחני התרגול בשבילה כדי לאשר את אותן כישוריך. מכיוון שמעבר לקלדנית משובחת, החברה תמיד דורש מתמללים שיוכלו לתקן תמלילים ידניים ואוטומטיים.

עם תום שנשכרו עבודה תמלול בקהילה זאת משלמות 5 אם 25 דולרים לשעת שמע. בשטח לקחת לשלם לו יום יומי או לחילופין יום יומי, הרווחים של העסק נצברים יתר על המידה עת בסכומים של החברה, ואתה עלול אפשרות להשאיר בכל זאת לחשבון המחובר שלך במקומות אחרים זמן יקר.בונוס: זה אפשרי להשיג את אותה פעילות התמלול המוצלחות באופן מיוחד
שיתפתי בעיקר בתי עסק שהן מינים מוצקות כשאתה אבל מתחיל בתור תמלול. אבל הצלחתי באופן מיוחד - ובהחלט עשיתי אחר סכומי הכסף חדש - לברר את אותו הקונים שלי לפעול אצלם.

נקרא יוכל לציין כל כך משמעותית בני האדם ומקצועות שונים: כמרים, דוברי גולש, פודקאסטים, עורכי דין, רופאים, סופרים, עיתונאים, חברות מחקר.

קידום עצמך וחיפוש לקוחות זה פרוצס גוזל זמן יקר, אבל בו ברגע שתמצא אחר הפוטנציאליים, פוטנציאל ההשתכרות של העבודה מעולה יותר עבור עצמך ובכלל לא כקבלן משנה המתקיימות מטעם מישהו את כל.

לדוגמא, גובה מלקוחותיהם 1 דולרים לדקה לפני תמלול, והם מבצעים את הקנייה לקבלני המשנה שאליהם כמחצית מהרווחים כדוגמת אלו. או אולי יש לכם משתנים משלך ותגבה זו באותו אחוז, היית שומר לעצמך את אותם הדולר זה לדקה.

כשאני מחשבת את תעריף השעה שלי לקראת פעילות תמלול, אני מרוויח לרוב פעם 22 של -45 דולר אמריקאי לשעה. הוא למעשה טווח בעל מימדים היות לחלק מהאודיו עורך יותר פרק זמן להרוויח מאחרים, הדבר תלוי בתוכן ובאיכות. הגדלתי את אותה ערך השעה שלי דרך דרגים יקרים לגבי סוג חומר האודיו שאני יקבל ובאמצעות טריקים להגברת המהירות שלי, כמו מבחר עצום תיקונים אוטומטיים.

אך זכור שכשאתה מתפעל בעצמך, אני אחראי מאוד על כל התווך 1 הקונים שלנו על כל ההיבטים הניהוליים העסקיים של החברה שלכם, ואילו בתור קבלן משנה, מהם אנחנו אכן כדאי להתמקד בו הוא עבודת תמלול בעצם.

מספר מקומות למצוא מגוונים משלך כוללים לינקדאין, ארגונים פייסבוק וגם קרייגסליסט - מצאתי בתוכו רק את הלקוחות הכי מצויין שלי, לדוגמא בנוסף משרות ברורה פעמיות קטנות יותר. קיים חשש שתרצה לשתף רעיון על גבי השירותים שמציעה של העסק אפילו באתר שלך, לדוגמה שאני עושה לקראת העסק שלי, תעתיק .

אם הינו נראה מוחץ לחלוטין, קורס במדינה עשיתי רק את הכשרתי הכולל מודול אודות שגשוג ובניית כל אחד.

טיפ למקצוענים: התחל תוך שימוש סוגי קורס התמלול החינמי ממנו בשביל לבחון או התעשייה זאת מתאימה לך.