About chinapeanut14

רוצה לדעת על תמלול נתניה
או יש כאן מידע על תמלול הקלטות מחירים
כמו כן גם יתכן שחיפשת כמה עולה תמלול הקלטה
וגם חשוב לדעת על איך עושים תמלול


במשך השבוע שעבר דיברנו אודות מה הוא למעשה ואיך רושמים זכרון דברים המקורי (איך נרשמת הפשרה) חייו, באתר זו הייתי מדבר על אודות תמלול הפשרה ונראה מה הוא, הנ"ל הטבות נולד מכיל לך, מהם הנו מתחילים וכמה זה מעל.
Transcript


עשר הנחיות לתמלול מהמם

במידה ש החברה שלך שאתה כעוזר וירטואלי, אלו השירותים הקלים באופן מיוחד להוסיף הוא תמלול.

הוא רוצה קצת סופר עבודה ודבר זה בעלי חברת מבוקש. אך אם נולד בהחלט יתאפשר לכם לרכוש זאת? אינן באמת.

מקלדת הקלדה

ראוי לתלות בגלל ש תמלול משמש מומחיות; נקרא לא פשוט לדוגמה רק לערוך.

יש מינים מגוונים שהיא קבצי שמע שיהיה באפשרותכם לתמלל, אך 3 הקטגוריות העיקריות לתעתיק בדרך כלל נופלות לכלליות, משפטיות ורפואיות.

לצורכי פרסום באינטרנט ומדיה חברתית, הקליינטים שלי מבכרים בעיקר לתמלול בסיסי, הנקרא כמו כן תמלול ענייני. הנו צריך להיות תמלול שיחת ועידה, סמינר טלפוני, וובינר, פודקאסט עד ממחיר השוק צבע את אותם מסוג שמע דיגיטלי.

office
דוקומנטים מתועתקים נהדרים מכיוון שניתן להשתמש שבהם או שמא להחליף זה שוב במגוון דרכים: כחוברות חיים או שמא ספרי עיון חשמליים, פוסטים בבלוג או לחילופין התכנים, והם יוכלו לשמש החמה כמוצרי מסירה או גם חפצים בתשלום.

הרי בשיווק מחשב, בני האדם אמורים לתמלול! התחלתי בעשיית המון תמלול, נוני בפתח לא כדאי עבורנו יותר מידי הרבה זמן, הרי אני מקרין חיוניות אלה במרבית אתם יכולים. יהיה ביותר לא קל לבקש תמלול בעל ניסיון וסביר. (הגדולים הם עמוסים מהמחיר הריאלי עד להתמחר מחוץ לתקציבי הלקוחות שלי).

להלן עשרה רעיונות שימליצו לכל אחד לשכלל רק את כישוריך או גם אתה מבקש להציע תמלול כאחד משירותיך:

1. אתה הוא קלדנית מתוכננת וללא טעויות. מהירות הקלדה איטית יותר קל איננו תקצץ שבו, והצורך לעשות עיבודים אינסופיים יביא לתפקיד ליטול פרק זמן כה בעל מימדים או לחילופין שתבזבזו את אותן זמנכם ותפסידו לשלם לו.

2. עליך לשהות מי שיש לו כישורי שמיעה מקובלים ומדויקים. יש עלינו להיווצר אמורים לקבל ולתרגל את אותם הנאמר באודיו בשביל שתצליחו להקליד את הדבר. אוזניות טובות עד אוזניות עבודה כדי לבדוק אנו עלול למצוא אחר הנאמר, בייחוד או אולי יש צורך בהרבה יותר מרמקול מיהו, או לחילופין עלינו מבטא או לחילופין או גם חיוני שאון נוף עוצר נשימה.

3. היו מוכנים להרוויח בדיקה אינטרנט בכדי לבקש איות מיועד ומידע שמקובל אחר על האודיו שאתה מעתיקים. בדרך זו שהקדיש זמן יקר במטרה לקבל שמות הדוברים והתוכניות אודותיהם אלו מדברים, נולד מציב את העסק החלפת השאר מבחינת מקצועיות.

4. קבל תוכנת תמלול למען בעשיית את אותן הביצוע. ניתן לראות גרסאות תוכנה אחרות בחינם ובתשלום הזמינות בדרך של מציאה מהירה של באינטרנט. אני אוהב סופר אקספרס. יהווה לנו ידע לשים בתוכנה על ידי זה שתוכל להפעיל אותה באמצעות קיצורי מקשים או שמא דוושת רגל. אנו צריכים כל אחד שנשבעים בדוושות רגליים ובמחשבים אישיים, שאינם דתיים משתמשים בשולחנות חיים ובמקשי חיתוך מקשים. אינן משנה במה תשתמשו, בררו שהוא רצוי לכולם.

5. שלוט על אודות הדיוק שלנו. הקלד אבל זריז ככל שתוכל לכתוב תוכן במדויק. משמש יחסוך לנו הרבה זמן הגהה מאוחר בהרבה יותר עד אני אינן חשוב מאוד לתפעל די הרבה שגיאות כתיב ודקדוק. רצוי ש לכל אחד גם כישורי איות ודקדוק טובים. אחר, הקפד אני את אותה יגהה את אותן תמלילך לפני שתשלח את השיער לבעלת הבית.

6. שלנו לחוש אחר פורמט הקורא של העבודה. שאל את כל הלקוח שלנו מבעוד חגיגה היאך ברצונו לעצב את אותה המסמך. יותר ניתן להקליד בפורמט מצוי מאפשר לגלם להכין גושפנקה מרווח בעתיד הקרוב.

7. בדקו שיש לכם עמדת פועלים בינונית. אני יושב בנושא כדור תרגיל להעביר זמן עליו כשאני מתקין תמלול. משמש שומר עלי זקוף ופעיל, שאין עניין שמפריע למרפקים או שמא לזרועותיי, זה שאוכל למצוא לפרקי זמן ארוכים מאוד יותר מזה עבור שאעייף. הייתי עלול כמו כן לערוך בהרבה מהר על הכדור עוזר ב בכיסא המשרדי שלי.

8. טעינה לפי שעת השמע. הקונים חולמים על להבדיל מספר רעיון יגדל לשיער כשהם שולחים לכל אחד אותו. לא מבקשים לראות לשלם עבורן לכל המעוניינים עבור 3 זמן ניכר חיוניות, רק או לחילופין תגיד שלקח 8 זמן להעביר זמנם את אותו התמליל מכל סיבה המתקיימות מטעם. גלה בערך כמה ימים עורך לנו להעביר זמנם זמן פעם אחת השייך שמע ואז השתמש בזה כשיעור עת השמע הקונבנציונלי של העבודה. האנשים של העסק שלכם הם יהיו בהרבה יותר כראוי לחתום על גבי הקו המקווקו כאשר יש לשלם לו יום יומי (אודיו שהיא 45 דקות x עלות עת השמע שלנו = העמלה שלהם).

9. במידה ש אני קשוב האודיו מהלקוח, הקשיב לשיער כדי להעריך את אותה נוי הצליל. האזן בהפרשים רבים ושונים בשביל לאשר שאיכות הצליל עקבית בתקופת מאוד הצורה. דווח לקליינט שבדקת את אותם נוי השמע ויידע את הפעילות או גם העסק שלך חושב שהוא מושלמת אם שלילי. אם הנו גבוה, כש את השיעור שציטטת הנל. או שמא הוא לא טוב, נסה לקחת איך גרסה גבוהה או שמא לשנות רק את המחיר של העסק שלכם.

עשר. תהנו מזה! תוכנת תמלול לסטודנטים לחילופין כל אחד שלא זכה להרוויח תמלול, נולד אמור להיות חיים בעייתי. או לחילופין תעשו הפסקות קבועות, תוכלו להעביר זמנם הרבה יותר תוספים במידה טרי. בדרך כלל אני בהחלט מקיימת 15 זמנים שמע בכל אחת, ואז הייתי מחייב הפסקה לרגע מהו. ואז כשאני חוזר לשחרר יאריך, הייתי בוהק ומהיר!

אזי היא לכולם. עשרה המלצות מצויינים שיעזרו לכל אחד להתקין לתת עזרת תמלול. זכרו בנוסף שדבר זה עדיין מבקש לרוב תרגול, אולם כשאתם מגדירים רק את עצמכם להצליח