About banjosanta38

מבוא
הניסיון לגרום למחשבים לחוש אחר השפה של החברה שימש אחד האתגרים המקוריים מסוג החוקרים במקום הבינה המלאכותית לצורך יותר מזה מחצי מאה. היום משמש התפוצץ בפופולריות בתחום הידוע בכינויו תרגום, זיהוי דיבור, מגפיים וכלים רבים נוספים ויישומים הם חלק מחיי היום יום ומשמש איכשהו הוא ניתוח אלגוריתם עד מודל הקשור ל- כלל הסיכויים שאם אתה מנקה על פריט תוכנה עשוי שיהיה של העסק שלך להשתמש בכלים על מנת להתמודד שיש להן לימוד התיאוריה הבסיסית ואופן השימוש בספריות מסורתיות מסוגל להשיג הרבה זמן, ולכן אתם מפרסמים פה גישה רגילה לניתוח קבצי שמע שיטה חברות המשווקים תוך כדי
מַטָרָה:
מהות הדף זאת להבין נוסף ו- אפשרות ו- אנשים הולכים לנגב 9 נאומים היסטוריים מ- אפשרות לתמלל יחד עם זאת לטקסט ולבצע תהליך ניתוחי סנטימנטים. אנו עומדים לבחור את אותו תעתיק השמע שיש להן התמלול ראשוני להערכת את אותו הדמיון והעקביות מטעם המודל שעובד למחייתו את אותה תמלול אמזון.
2. התאמת הנאומים
נשתמש בחמישה נאומים היסטוריים שהורדו מ- כדי להמחיש את היכולות המתקיימות מטעם הפקטורים הזה. אתה כשיר לחפש את כל ההיסטוריה ואת התמלול המקורי השייך הנאומים בכתבה איכותי ומושלם משמש שפורסם לגבי אמנות הגבריות תוך כדי ברט וקייט מקיי. הנאומים שנבחרו יכולים להיות הבאים:
א) ווינסטון צ'רצ'יל, "נלחם על החופים":
ביולי ה- 4, 1940 ווינסטון צ'רצ'יל הלך לביתך הנבחרים למען לשכור רק את כל מי הנאומים האמיצים והחשובים בהיסטוריה. אירופה נכבשה במהירות באמצעות הצבא הגרמני וצרפת באופן מיידי נפלה לשליטתו השייך היטלר, והצבא הבריטי נאלץ לסגת מהקרב בדונקירק. שיש להן נאום הוא למעשה, צ'רצ'יל קורא לעם הבריטי להילחם באיום הנאצי במקביל ל השלכת מדי סיכוי כניעה, והפך לנקודת הטיה בתולדות מלחמת הבריאה השנייה.

ב) רונלד רייגן, "הערות בשער ברנדנבורג":
נשיא ארה"ב לשעבר רונלד רייגן הראה לארץ את אותה הרגשת המנהיגות והחופש אשר ממנו האם לתחום שער ברנדבורג ביוני ה- 12 ביוני 1987, במקביל ל המנהיג הסובייטי מיכאיל גורבצ'וב, משמש קורא שלוש המלחמה הקרה.

ג) מרטין לותר קינג הבן, "יש לכולם חלום":
השר מרטין לותר קינג הבן שימש המנהיג העיקרי מטעם תנועת זכויות האזרח שקרתה בשנות ה -50 וה -60 בארה"ב. בתקופת הצעדה בוושינגטון בין השנים 1963 זה נשא את אותה נאומו המפורסם "יש עבורנו חלום" בטענה לשלום וכבוד בין לבנים לשחורים.

ד) הגנרל דאגלס מקארתור, "חובה, כבוד, מדינה":
מעטים האמריקנים בהיסטוריה התקרבו לגנרל דאגלס מקארתור לגבי הישגי הסביבה הצבאיים. כעבור שלחם בשלוש מלחמות, גילם את אותן צילומים של החובה והכבוד למנהיג צבאי. נאומו האחרונות באקדמיה השייך ווסט פוינט הוא אודה לפטריוטיות ולכבוד לחיילים שמתו שנקרא החופש.

ה) ג'ון פ. קנדי, "ההחלטה ללכת לירח":
נשיא ארה"ב לשעבר, ג'ון פ. קנדי, נעשה אדם הדוברים העסקים הגדולים בהיסטוריה המודרנית ובמהלך אירוע שהתקיים אל תוך 25 במאי 1961 ביוסטון הינו העביר לאומה ולעולם רק את היעד שאמריקה והאנושות ילכו לירח. מספר פעמים ייחודיות בפרויקטים ההיסטוריים שברשותנו השפיעו יותר מידי המון בדבר המדע ועל אודות האגודה המודרנית כמו למשל מירוץ חלל הבית ונחיתה השייך הירח.

3. שאיפות וכלים לניתוח
על מנת לערוך מעקב את אותם מורה הוא החברה שלך חשוב את אותו הפעולות הבאות:
א) תוך שימוש הספריות הבאות המותקנות: ו-
ב) חשבון פעיל בין השנים
ג) ממשק שורת הפקודה מושם ומוגדר;
ד) מושם
למען לחזק את אותם הקריאות וההבנה השייך לינק זה החלטתי להציג את אותו גושי הקוד העיקריים בעיקר מסוג הניתוח, אבל זה יהיה אפשרי עבורך למצוא אחר הפרטים במחברת במאגר שלי, כולל הקוד לביצוע העלילות.

בשביל לנגב את אותו קבצי האודיו מ- אנו בפיטר פן נשתמש במשאבי שורת פקודה הקרוי עם סיומה של התקנתו, זה יהיה אפשרי עבורך יותר קל להקליד רק את הפקודות המתוארות בפוטר במסוף בשיתוף קישורית ה- ששייך ל מאוד קליפ להורדתו. פותחה בפייתון ונמצאת בטיפוח פעיל תוך כדי הקהילה ב-
# להורדת קובץ הווידאו לתיקיה המקומית של החברה

# להורדת קובץ השמע בשנת
-- פורמט שמע `
שירותי רשת ו-
הנו ה- שפותח שיטה למשתמשיםלגשת לשירותיה. זה קורא ל- וישנם לנכס נלווה הסוגים של גישת שירות: קונה ומשאבים. רוכש משמש גישה בצורה לא מיוחדת לשירות והתגובה היא בפורמט (מילון פייתון). כלים היא גישה נעמה לשירות הבנויה בשיטה מונחית עצמים. העסק שלך יהיה יכול בעצם להשתמש בכל אחד נוסף סוגי גישה לשירות נעדר תלות במשימה אנחנו חיוני בעשיית ב- אולם באופן כללי, ניתן להתיז במשאבים בשיתוף קצת שורות קוד. לאינפורמציה נוספת לגבי אנא עיין בדף מקצועי מסוג אנשים הולכים לעשות רק את הניתוחים שנותר לנו תוך כדי פייתון במחברת ו- יהיה יש עלינו לתהליך המלאכה.
תמלול אמזון
על מנת להמיר את אותם האודיו שבבעלותנו לטקסט, אנו נשתמש באמזון שירות המציע זיהוי דיבור אוטומטי לקראת קבצי שמע הממוקמים על S3. נקרא עוזר בתוך 9 שפות מגוונות ובכמה וריאציות: אנגלית אמריקאית, אנגלית בריטית, אנגלית אוסטרלית, צרפתית, צרפתית קנדית, ספרדית ארה"ב, ספרדית איטלקית, פורטוגזית ברזילאית, גרמנית, קוריאנית, הינדית, אנגלית עם מבטא הודי וערבית סטנדרטית מודרנית. . תמלול אמזון משיג קבצים ב -4 פורמטים ויכול לאתר רמקולים מרובים באודיו, ולהחזיר תמלול בהתאמה לכל אחד איך. או אולי אם ברשותכם קובץ שמע על אודות דלי S3 אפשר קל להכניס בכתובת האתר שלו כדי לעבור פעולת תמלול במסוף התמלול של אבל כשאנחנו יוצאים אליו את אותו הניתוח שלנו בפייתון, אנשים נשתמש בבוטו 3 כדי להתקשר ל- בשביל להפעיל את שירותי רשת התמלול.
אמזון קומפרנד
זה ההעברה שנמצא בחבילת המציע בעל מימדים רב מטעם פונקציות עבורך כדי ליטול תובנות מהטקסט של העסק שלכם, לדוגמה תהליך ניתוחי סנטימנט, טוקניזציה ומציאת ישויות וסיווג תעודות. אנחנו נשתמש בתכשירי לניתוח סנטימנטים על התמלילים שברשותנו בכדי להנות לתפוס רק את השדר הגלובלי שנמצא בכל אחד מהנאומים שצוטטו כאן.
ספייסי
הזאת ספריית לקראת המספקת סט מריף מסוג דגמים שכבר הוכשרו לצורך 9 שפות דומות. הנו נבנה בעניין ומשתלב בקלות שיש להן ספריות כמו למשל ו- זה אשר הוא אכן רענן וקל לשימוש. מצוייה בשימוש נרחב שיטה בתי חרושת ופרויקטים מגוונים ויש מקום לרכבת התחתית מספר מקבל מימדים והולך המתקיימות מטעם משתמשים ברחבי העולם.
4. מיומנות וידע הניתוח
מוריד רק את הסרטונים מ-

השלב האחרון ה-1 בניתוח שלנו הינו הורדת קבצי האודיו מחמשת הנאומים שהוזכרו במבוא מ- כדי לארגן את כל הניתוח שלנו ולהפוך את הדבר לשחזור אנחנו מתכוונים לסגור מסגרת דגשים הנקרא פנדה בשביל לאחסן את אותה הנתונים שנוצרו לפי הניתוח.
בכדי לפתוח, סידרנו מילון שיש להן שם כל רמקול כמפתח וסרטון ה- ששייך ל בהתאמה כערך (1). מעתה והלאה, עקבנו לגבי הערכים וביצענו את כל הפקודה על ידי על מנת להוריד מאוד קובץ לתיקיה המקומית של החברה שלנו (2). לגבי השלבים (3) אנחנו מתחילים את מהמילון ועמודה תובענית יחד עם בכל שיער מדי קובץ שהורדת

תמלול שמע בעזרת תמלול אמזון
עכשיו שנותר לנו אחר קבצי השמע לניתוח, אנשים רק צריכים להעלות את הדבר לדלי כדי לשפר אחר התמלול לטקסט. בשלב (5) השתמשנו בבוטו 3 להכנת דלי חדש והעלינו לשם אחר קבצי האודיו (6). על מנת להתחיל בזיהוי הדיבור האוטומטי, כל אדם אמורים לנתיב כמעט לכל קובץ שנמצא על דלי ה- הפוטנציאלי. אז על ידי שימוש בוועידת הנתיב הגדרנו את אותה הנתיב על כל קובץ ושמרנו את השיער בשנת שיש לנו ( דרושים תמלול מהבית ). בשלב (8), אנו מבצעים פונקציה הנקראת להתקשרות ל- באמצעות והפעלנו שבה אם וכאשר איטרטיבי לכל נאום (9). הגדרנו אף בפונקציה לייצור התוצאות כקובץ לגבי דלי ה- של החברה שלנו.

השוואת תמלול האודיו לטקסט ראשוני בעזרת
בסיומה של עם תום מערכות אינטרנט התמלול השייך אמזון, תוכל לגשת לתוצאות בדרך של קריאת קובץ שנשמר בדלי (10). על מנת לאמוד את אותו איכות התמלול שנוצר בעזרת אמזון תמלול, אנשים נשתמש בטקסטים המקוריים המאוחסנים בקובץ (11). התמלילים במקום ראשון הועתקו מהקישור המופיע במאמר אמנות הגבריות, ותווי שורה קליינטים הוסרו. רהיטים ספציפיים הנקרא הטקסט יצירתי הוסרו בשביל לקסום מקיים לתוכן האודיו, מכיוון שחלקם לא היוו הדיבור הכללי. לפני שנבצע השוואת טקסטים כלשהם אנו בפיטר פן מתכננים לנגב רק את מילות העצירה, הפיסוק, הכינויים ולעשות למטיזציה על אודות אסימונים (12). בשביל לבסס אחר הדמיון אחת הטקסטים נשתמש בדרך לדמיון סמנטי (13). בכל זאת ממש לא בדיקה מילולית ששייך ל תכנים, מכיוון שהיא בנויה בעניין בקיצור אנשים משווים אחר נהיגה כל מילה שום המשפט / הטקסט.

ההשלכות לצורך דמיון וקטורי סימנים מתוארות באיור 7. כל אדם יכולים לראות מקרוב היות על אודות סמך מדד משמש אנו בפיטר פן יש בכוחם להגיד מכיוון ש אמזון תמלול מייצר פעילות ברמה גבוהה בהעתקת האודיו.עיתון, שכן ממחיר השוק התמלול היה יומיומי ליותר מ 99% למטרה זו מיוחד.

איור 7. דמיון וקטורי סמלים לנאומים.
מכיוון שהדמיון השייך וקטורי אותיות מבוסס על ייצוגיות מסוג כל מילה בטקסט, הינו יהיה יכול לתת לכולם תפיסה שקרית ששני מאמרים דומים הוא לכך. על מנת לקבל מדד טוב יותר אודות פער הטקסט, אנו בפיטר פן נשתמש ב- למען לקסום את התמלולים הראשונים למטרה זו שנוצר על ידי הנקרא אמזון. להערכת פער נולד אנו אמורים לספריית wmd הניתנת לשילוב בעלי (14). למידע נוסף על גבי הערכת קווי דמיון, עיין בלב
אדריאן סיג
לינק איכותי ומושלם.

איור 8. מרחק העברת מילים עבור כל נאום שנותח.
כפי שאנחנו מבחינים שיש באיור 8, קיים תמלילים המראים פער חלל גדול למעלה פעם המקור לתמלול האודיו, כאשר הנאומים של צ'רצ'יל ומקארתור הם ככל הנראה הניכרים במיוחד.

על מנת לבחור את אותם סדר התמלילים המקוריים לאלה שנוצרו אפשרות תמלול אמזון, כל אחד נשתמש במכשיר ויזואליזציה של לזיהוי ישויות הנקרא תזוזה (15).
333.jpg?itok=MRjTQeds

מאפשר זיהוי חזותי ששייך ל סימני אלפבית והמחלקה שבבעלותם בהתאמה, העובדות שמקל על גבי השוואת ארגון הטקסט שלכם (איור 9).

איור 9. דמוי זיהוי ישויות שהיא משמאל התמלול שונה שהיא קנדי, ומימין הוא למעשה שנוצר בדרך של תמלול אמזון.
שיטה חזות בהדמיות שנוצרו באי-תזוזה, הבחינו בכמות סתירות בייחוד בתמלילי האודיו מנאומיהם של צ'רצ'יל ומקארתור. נגלה שלאיכות השמע ולדיקציה ששייך ל הרמקול יש צורך השפעה אודות איכות התמלול. במקרה ש אנשים מאזינים לנאומם השייך רייגן וקנדי, אנו מסוגלים להבדיל כי איכות השמע איכותית יותר והמילים וברורות יותר מכך, איך ש מוקדם בהרבה יותר בודדת התמלול מקורי לתמלול האוטומטי, בקיצור מודל השייך אמזון עלול להציג ביצועים אקדמאיים יותר מכך. .
ניתוח סנטימנטים אפשרות אמזון קומפרנד
בחלק האחרון ששייך ל הניתוח שלנו נשתמש באמזון קומפרנד לניתוח סנטימנטים השייך הנאומים. כאמור לעיל קודם כל, מציע מודל שהוכשר מראש במדינה אתם יכולים להשיב את אותם האחוז מטעם 4 סנטימנטים שונים: חיובי, שלילי, עובד או לחילופין ניטרלי. כדי לרכוש את כל נדמה לנו שהוא הסנטימנט אנשים קל מוצאים לנכטון להעניק רק את הטקסט כמחרוזת ואת השפה. מגבלה בודדת שהטילה אמזון קומפרנד זאת גוגלו של הטקסט שכדאי להעריך לצורך -5000 נכסים (שמתורגמת כמחרוזת וכוללת 5000 תווים). והיה אם אתם עוסקים בתמלילי מאמרים הרבים מגבול הינו, עיצבנו את הפונקציה המפצלת רק את טקסט הקלט לגושים קטנים בהרבה יותר ומכנה את אותם נדמה לנו שהוא הסנטימנט באמצעות boto3 לכל אלו שנמנים על מקום שאינה תלוי. התוצאות הטובות נצברות ואז מוחזרות כמילון (16). אזי השתמשנו בפונקציה יחד עם זאת בתעתיק האודיו כמעט לכל רמקול ושמרנו בעניין של החברה שלנו לניתוח נספח


איור מספר. לניתוח סנטימנט עבור כל נאום היסטורי.

איור 11. עלילת רדאר לניתוח סנטימנט על כל נאום היסטורי.
איורים 10 (עלילת בר) ו- 11 (עלילת מכ"ם) מראים את כל התוצאות לניתוח הסנטימנט כמעט לכל נאום שנבחר. נמצא שמשפטים ניטרליים צריכים להיות הנפוצים באופן מיוחד בכל הנאומים, ואחריהם חיוביים, מעורבים ושליליים. נדמה כי נאומו מסוג צ'רצ'יל זה נולד תוך שימוש האחוז השלילי החשוב באופן מיוחד, וקנדי נולד החיובי ביותר.
5. מסקנה
מספקת סט אביזרים שכדאי לגשת אליהם ולשלב זו בקלות תוך כדי לשיחת
נראה כי תמלול אמזון הוא עקבי אם איכות השמע טובה, כמו בנאומיהם ששייך ל רייגן וקנדי, אולם נוטה להרוויח איטי כשאודיו לא בוודאי, לדוגמה במקרה של נאומו שהיא צ'רצ'יל.
אמזון קומפראנד נותנת בידי פשוטה לחלץ סנטימנט מהטקסט, וזה יהווה איכותי שמצויים את אותה התוצאות בידה בוהה מול תוספות נעבר לכך שהיא NLP ומודלים שאינם דתיים.