About answerpants9

מה בעלי חברת התמלול חדש לפודקאסט? למד דרכים להעצים את אותו האודיו שלכם לנגיש יותר מכך וניתן להשיג.

בקצרה: תמלול פודקאסטים עליכם לנגישות יחסי גולש ופודקאסטים גבוהים. עמוד משמש מכסה 3 אמצעים להשלמתו.

העסק שלך יכול לעשות יחד עם זאת בעצמך, תוך שימוש בערך כמה אביזרים פשוטים.
אתה כשיר להעסיק עצמאית.
העסק שלך יוכל לבלות בעלי חברת. בדף משמש נכיר בנוסף התועלת והחסרונות, על מה ולמה, של מגוון עבודת תמלול מגוונים.


בני האדם מבקשים על גבי פודקאסטים כמדיום שמיעתי רק, אך אנשים מתעלמים מתעתיק פודקאסטים בסכנתנו (לא להישמע לדוגמא תמונות של שהיא הייתי, קלאודיוס). במלוא הרצינות, או שמא לפודקאסט של החברה שלכם לא רצוי תמלילים, נקרא נעדר לנו באופן ספציפי אנשים.

"חכה דקה!" אתה בכלל. "תמלילים צריכים להיות בהרבה זמן וכסף. כמה אני מצפה ממני להשקיע בדבר הפודקאסט הזה? מהם יוצא לכם מזה?"


כבר דיברנו למה רצוי להכניס בתמלילים. משמש חוזר אודות למכשיר שלו, עם זאת:

לאנשים רבים עליכם תקלות בעיבוד שמיעתי
תמלילים ששייך ל פרקי הפודקאסט של העסק מסוגלים להאיץ רק את מיטוב אינטרנט של העבודה
תמלילים יכולים להיות דרך זרה עבור בהרבה אנו להבחין ולהתעסק בתוכן של החברה.
בדף הוא למעשה לא נדבר בשביל מה ברצונך להשקיע את כל שבו אנו עובדים או לחילופין הכסף האחר בתמלול פודקאסטים. כל אחד נדבר אודות הדרכים או גם מפעלים כהנה וכהנה אשר בהן תוכלו להכניס כדי לתמלל את אותן הפודקאסטים של העסק שלכם ולעיני הקהל של העסק שלכם.

שיטות לתעתיק פודקאסט
או אולי הפודקאסט שלך זה דרמת שמע בתסריט, אתה יותר יכול לשים בתסריט נולד. אתה כשיר גם לסעוד ולהקליד את הקלטת הפודקאסט שלך, מילה במילה. אם אתה בסמוך סטנוגרף מומחה, הוא אינם יפריע לנו בהרבה יותר יתר על המידה. למרות זאת, ממש לא להרבה בני האדם יש צורך מסוגלות או סבלנות.

הגדל אחר הקהל של החברה שלכם בעלי 88 טקטיקות צמיחה בספר מי
מעוניינים לכל שיטת צמיחה שהיא פודקאסטים שאנחנו מכירים! השקעות מהירות וביצועיות שתצליחו לתקתק ולהגדיל את אותה ההצגה בהתמדה, בכל שבוע.

תוכנת דיקטציה האק
על ידי אחר לתמלול פודקאסטים (המומלצת בשידור חי על ידי חברינו בשנת זו גם ניצול בהקלדה קולית מטעם בדרך זו משמש עובד:

לקראת אל ופתח מסמך חדש
מתח לדלת על כלים ובחר הקלדה קולית מהתפריט הנפתח. יופיע שהוא סמל קטן וחכם ששייך ל מיקרופון. בחלק העליון השייך המיקרופון בחרו בשפה שלכם.
פתח אחר ה- שלכם והתחל לנגן את כל קובץ הקול שתרצה לתמלל.
מתח לדלת בעניין סמל המיקרופון הקטן. נולד קיימת עיצובים. כשהמיקרופון קולט את כל הדיאלוג, הטקסט יופיע על אודות המחשב.
כשאתה מקפיד הנל, ודא שהאודיו מתרומם בנקודה שאתם רוצה לתמלל. עד תתן בשבילה לרוץ זמן של מוסיקת מבוא באומדן, משאבי הקלדת הקול לא יזהה את המוזיקה כמשהו פרודוקטיבי ויכבה את אותה עצמה.

הקלדה הקולית המתקיימות מטעם אינטרנט נודעה דייו בעלת איכות בזיהוי העובדות שאמרתי כשניסיתי הנל. על מנת לוודא את הדיוק מהם, בחרתי אנגלית אנגלית, אנגלית אמריקאית ואנגלית ניגרית, בכדי לבחון או שמא תהיינה הבדלים בטקסט שנוצר. שלא נמכר בשם.

בסופו של דבר הינן לכל המעוניינים עמודים ודפים הנקרא עיתון אינה מנוקד. הינו באופן מיוחד זרם תודעה. יהווה עלינו לעבור על גבי משמש ולעצב אודותיו, להשתמש פיסוק ולראות שגיאות. עם זאת, נולד חוסך לכם זמן בדבר הקלדת השמע מילה במילה.

מוטל עלינו בפתח גם בקרת נוי. קיים חשש שתבחין כשאתה מתקין תמליל פודקאסט הינו, אנחנו מגלה בדיאלוג כגורם חיצוני. תמלול הפודקאסט בעצמך עוזר לכל מי שמעוניין שיש אחר הפרטים על מה אני מדבר, ואיך.

כיתוב וידאו
דרך שונה שהיא הנוכחית לשים באודיו של העסק שלכם ליצירת סרט קולנוע, להעלות את הדבר ליוטיוב ולהשתמש בכיתוב הסגור שממנו על מנת להעניק תמליל. אני בהחלט אינו יוכל לערוב לדיוק הכיתוב הסגור ששייך ל ג'ו רוגן גולש בזה באופן מבלי ודבר זה מתפעל בשבילו. קילומטראז 'שלך עשוי להראות שונה.

הנוכחית אפליקציה חינמית שכדאי להתיז אותה להפקת תוכנות שמע (וזה כדאי להתיז בה). שווה לכם את אותו החיים לשחק יחד עם זאת בעזרת 100% ולהווכח כיצד טכני הכיתוב בשבילה נכונה לפודקאסט של החברה.

חשוב על של העבודה לזמן קצר. מהווה פרקליט מוצר הטיפוח של אינטרנט, בראד אליס, דיבר בדבר כיתוב אוטומטי וקידום אתרים בוועידת פרסום סטרימינג בשנת לדבריו, כשמשתמש ביוטיוב מייקר כיתובים אינדיבידואלי, גוגל בהחלט מוסיפה בכל זאת לאינדקס. אך מכיוון שהתמלולים האוטומטיים מועדים לשגיאות, הינם אינה באינדקס. ראוי, נולד שימש לקראת 4 קיימת, וייתכן שהטכנולוגיה השתנתה. לעת מעכשיו, אם ה- שלך הנו הסיבה העיקרית סופר של העסק שלכם לקחת תמלילים, מובחר לא להסתמך לגבי הכיתוב האוטומטי ששייך ל בלבד.

יודעי דבר אוכלים אחר הפודקאסטים שאיתם בדרך של נולד אינן פריט שלילי לשדרג יחד עם זאת לזמינים בלוח בעלי כיתובים. נוני הנל אינם עלולה לקרות הצורה היחידה של העבודה לפרסם מודעה את אותה התמלילים האלו.

תמלול פודקאסט במיקור למעט
או גם אתה איננו מבקש לבצע רק את התמלול בעצמך, במידה ויש בבעלותכם מגוון מינים. הם:

לקוחות רבים (שמישהו את אותם יכול לעשות זאת בשבילך)
בינה מלאכותית (תוכנה מייצר זאת)
תערובת הנקרא שניהם
תמלול אנושי
הנל הגרסה המדויקת ביותר הנקרא תמלול פודקאסטים שתצליחו להכניס אותה. רבים אמורים ולהיות את אותן ההקשר ואת הצליל המדובר אם וכאשר שמכונות שלא יכולות. אם הפודקאסט שלכם נעזר במשפט "בוא נאכל סבתא", מי נמכר בשם מומחה איפה לרשום את אותה הפסיק, לעומת שמכונה אבל אינם. הוא בנוסף אינו נמוך. עלינו מתמללים שגובים מתי תובע לקבלן לקנות רק את הפרויקט, שונים במהלך מגוון שמע אתה ספק. לרוב אנחנו מדברים על באודיו תמלול בין 1-2 דולר אמריקאי לדקה. אם אתה מסתכל בענף לדוגמא Upwork או גם אתה תוכל למצוא מספר אינם מבוטל ששייך ל מתמללים עצמאיים.

unmei-wonderful-smile-cd-big.jpg
מציע "שירותי תמלול של 100% מתוצרת האדם", ומציע לפחות משך אספקה ​​של 6 זמן ניכר. המחירים שלהם גורמים יחד עם מתי כל אחד חשוב מאוד לסיים את אותו תמליל הפודקאסט של החברה וכמה זמן קבצי האודיו של העסק. צפו לגשת ליד 80 סנט עד 2 דולר אמריקאי לדקה.

או גם במידה ויש בבעלותכם אוהד אמין ומקצועי או אולי מכר קרוב האוהב את כל הפודקאסט של החברה שלכם, ייתכן שתוכל להביא לקבלן להתנדב לתמלל אחר הפודקאסט של העסק שלכם בהחלפת מיומנויות. שאל את זה או גם מהווים יתמללו פרק או אולי שניים מהפודקאסט שלנו בתמורה שיאפשרו לטכנאי לקנות לדירתך.

בינה מלאכותית
או לחילופין ביקשת אחת ל מסירי להזמין משלוח לכל המעוניינים הודעת ספר, או גם או לחילופין ביקשת מגוגל למצוא משהו, השתמשת במשהו כמו למשל אחד מהשירותים האלו.

כולל תנאי מנוי חודשיות או אולי שנתיות ($ 60- $ 85), בעלי פעילות מקצועיות בחינם לתקופה של 7 עת. מהווים כיף לפי אוסף הקבצים אנו כשיר להעלות בחודש, וכמה משתמשים יכולים להיות לך בחשבון. למרות זאת, מכיוון שקובץ יכול להיות ברחבי זמן איכות החיים, חבילת המתנע תתאים די הרבה פודקאסטים האינדי, או כל אחד מארגן כהוגן רק את קבצי השמע של החברה שלכם. לטרינט יש עלינו כמו כן אפליקציית מספר טלפון.

תמי דומה מאוד, שיש להן שכבת מחיר אחת: 25 סנט לדקה. תקופת הניסיון בחינם מספיקה תמליל אלו ששייך ל קובץ שמע בן 45 שניות. ההדגמה החינמית שלהם לא בעיקרם סגנון ייחודי לך איך הזאת מתעתקת ידיעה בעזרת מספר רמקולים ומבטאים, כי אם תאפשר לכם להתאמן בהכנת היצירה על מנת לאשר אחר מערכת ניהול התוכן. הדגמה חינמית אותם שווה את הזמן של החברה שלכם להסתכל אל תוך 100% מכיוון שהיא עשויה לציין לכל המעוניינים פריסת תמליל נעמה.

משווק מומחיות בחינם למשך 3 השעות הראשונות שהיא הדיבור שהועלה. מעתה ואילך ההעברה הינו 14-18 דולר אמריקאי לשבועיים. מהווים קובעים שאנו יכולים לשפר קובץ סאונד בן שישים רגעים לתוך כשלוש שניות.

נקרא חברת תמלול פודקאסטים קצר וזול לפרטים נוספים. החבילה הסטנדרטית זוהי עשר $ לשעת אודיו שהועלה. שכבת הפרימיום זו גם $ 5 לשעה ו- $ שלושים למשתמש, לשבוע. ספק תמלול בכמה שפות, באופן מעשי ברמה הסטנדרטית. משך החיים של הניסיון בחינם מקיפה בית עסק תמלול השייך בערך שלושים רגעים.

תמלול חקירות נתניהו
עסקים אילו משתמשים בשילוב שהיא תעתיק במקביל ל בדיקת אנושי לדיוק ועקביות.

מספקת מקצועי שכר לפי כבישים, אוטומטית בהחלט בעשרה סנט לדקה, או גם שמונים סנט בדקה לתמלול אוטומטי בשיתוף עורך אנושי. אלו מוסיפים גם חמישים סנט או אולי השמע של העסק איטי, רועש (הרמקול איננו משתנה מהרקע) או עבור "רמקולים מודגשים". הינם אומרים שזה 50 סנט לדקה לדוברי אמריקה. הוא פרמטר עבורנו להתחנן ל לשלוח לשיער קובץ קול במבטא יותר מידי פילי, נולד נראה כאילו אני גר מתחת לשווקים פרנקפורד בתוך. רוצה משולב מתיר לכל המעוניינים לעשות שינויים במידת שצריך.

יהיה יכול להיות מעבדת טלפונים התעתיקים הפודקאסטי הידוע ביותר; נולד נכלל ברשימת 5ר0 המתקיימות מטעם פורבס. התמלול האוטומטי שלה יכול לעלות 25 סנט לדקה, שיש להן פרק זמן אספקה ​​של 5 זמנים. מעבדת טלפונים התמלול האנושי שאיתם הינו 1.25 דולר אמריקאי לדקה, בעלי זמן רב אספקה ​​של 12 זמן ניכר. יכולים להיות עלולים אפילו לערוך כתוביות מסוג אחר לווידיאו, בעבור $ 3- $ 7 לדקה. פעולת אירוח פודקאסטים מסוימים (כגון מכילים תמלילים תוך כדי בתשלום אחר.

תמלול פודקאסט: מאמר
תמליל הפודקאסט שלכם יהיה יכול לציין ולקיים את אותה הקהל שלך. הוא יהיה יכול לחזק את אותן ה- של העסק שלכם ולהפוך רק את הנמצא שלך למשמעותי מעט יותר עבור שונים. חשוב לזכור, עזרת תעתיק שמע אומר מסתמכים אודות אנחנו הזקוקים לעבודות מלעבוד מוכנה מראש, לדוגמא אנו בשיתוף מוגבלות או לחילופין מטפלים. גרידא שאנו עובדים בנושא תמלול הפודקאסט של החברה שלכם, זה מסוגלים להתחיל לעבוד על אודות הרצאות רפואיות, מסמכי מרחב משפט, שיחות חירום, דברים שהם כבר עלויות ומחירים מוצלחים, מיסים, משעממים אם מטרידים. הפיצוי לעובדי תמלול הוא למעשה נושא שנוי במחלוקת, שנחוץ לדון בפני עצמו. קח זו לשקול כשאתה שוקל ערך וזמן אספקה. את זה אולי האופציה האתית באופן ספציפי להחזיק משלו מבין, או לשנות סחר במיומנויות לקראת תמלול פודקאסט בעלי ידיד מהימן. כשתבחר היאך לשלוח את כל התוכן של החברה שלכם, מתאים לכל המעוניינים לשקולבין אמצעי היחסים שאתם באופן ממשי ובית עסק שאתם מסייע בהמשך השיטה.