Viimati vaadatud filmid

Avatar image for lewuz
lewuz

1237

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 2

User Lists: 0

#1 lewuz
Member since 2004 • 1237 Posts

miks mitte teha ka filmide topic?

The Prestige - päris lahe.

Avatar image for lewuz
lewuz

1237

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 2

User Lists: 0

#3 lewuz
Member since 2004 • 1237 Posts
irw, kusjuures, kui tesla mängu tuli, läksin kohe wikipediasse kutist lugema. osaliselt filmi jutt õige. siiski ma ei ütleks, et nad väga ühte nägu. aga üllatus oli näitleja! ma mõtlesin, kes see tuttav nägu on, ja poleks elu sees osand pakkuda, et david bowie!
Avatar image for lewuz
lewuz

1237

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 2

User Lists: 0

#5 lewuz
Member since 2004 • 1237 Posts

Tesla lipsab läbi jah mitmelt poolt. Muide, sina kui uuesti sündinud Tomb Raideri fänn - Legendis oli ka mingi Tesla gun. ;)

Aga jah, vaatasin teise eelmise aasta mustkunstifilmi ka ära:

The Illusionist - väga kõva!

Avatar image for rere252
rere252

232

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 0

User Lists: 0

#7 rere252
Member since 2005 • 232 Posts
Next (Nicholas Cage, Jessica Biel)
Avatar image for lewuz
lewuz

1237

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 2

User Lists: 0

#9 lewuz
Member since 2004 • 1237 Posts

Next vist pole veel DVD ripina väljas? välja arvatud "axxo" versioon. axxo ripib üldiselt saasta ja tema dvdrip ei ole see õige dvd rip. kui võimalik, väldin axxo filme.

aga tahaks Nexti näha. mõned teist teavad, et ma akkangi nüüd järjest Bieli filme vaatama. Illusionist oli üks esimestest.

mis trailerid nõmedad olid? Nexti või Illusionisti? ma ei mäleta, kas olen kummagi reklaame näind.

Avatar image for lewuz
lewuz

1237

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 2

User Lists: 0

#11 lewuz
Member since 2004 • 1237 Posts
kuidas tunda õige axxo ära? mina aastate jooksul olen sellise patterni järgi neid ära tundma hakanud:

Alpha.Dog[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.avi - näidis. sulud on alati kandilised ja aastaarv tuleb kohe peale nime. järgnev rida on alati sama "DvDrip[Eng]-aXXo" v on alati väikselt jne. tihti on axxo nimi asendatud ja mingi copycatiga, aga kui muu kattub nimes axxo käekirjaga, olen veendunud, et tegemist axxo-ga.

ja alati on axxo filmid 1 cd versioonid. ka see Alpha Dog. Seetõttu on pikad filmid hästi raskelt kokku pakitud ja kvaliteet on päris jube, nagu ka Alpha Dogil. kuni 1,5 h filmid on enam vähem.

ja lõpuks - axxo laseb oma "ripid" välja tihti tükk aega enne filmi DVD releasi, samal ajal kui teised teevad DVD screenereid. Arvestades nigelat kvaliteeti, siis kahtlustan, et ka tema "ripid" on reaalselt DVD.SCR-erid - kvaliteet on vähemalt vastavaga võrreldav.
Avatar image for IcyGamer
IcyGamer

89

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 3

User Lists: 0

#12 IcyGamer
Member since 2005 • 89 Posts

yeah, aXXo the best, Diamond-il ka suht head..

Enda vaadatud filmid lähiminevikus: Planet Terror, DeathProof, Simpsons Movie, Spiderman 3, Wild Hogs, Fantastic Four 2..

.. ja no eks ma vaatan neid ikka iga päevaga juurde omale =)

Avatar image for IcyGamer
IcyGamer

89

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 3

User Lists: 0

#13 IcyGamer
Member since 2005 • 89 Posts

Hostel 2 ja Next siis seljatatud.

Hostel 2 - mis seal ikka öelda, käib Saw jälgedes, kena lõikustöö käib, öösel mõnus vaadata, magama ei jää.

Next - Nicholas igal pool hea, näitleb mitme mehe eest kohe, pole midagi öelda. Põnev, aga päeval pole mõtet aega raisata selle filmi peale.

Avatar image for LaWRTs
LaWRTs

87

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 31

User Lists: 0

#14 LaWRTs
Member since 2007 • 87 Posts
Spider - man 3 filmi lopp oli yllatavalt hea
Avatar image for lewuz
lewuz

1237

Forum Posts

0

Wiki Points

0

Followers

Reviews: 2

User Lists: 0

#15 lewuz
Member since 2004 • 1237 Posts

Kaisin just Kosmoses "Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skulli" vaatamas. Meeldis, lahe ja lobus.

Axxo on pask. :) Diamond on minu esimene valik.

Next oli toesti lahe ja Spaiderman 3 oli toestiullatavalt haarav.

Wild Hogs oli suht jama imho. Piinlik tunnistada, aga Fantastic Four 2 meeldis väga, nagu ka esimene.